OKAZION, Shitet Bar Kafe pranë Kopshtit Botanik mundesi Fantastike Investimi - 93m2

E mobiluar
140,000€

  • REFRD15521 - Kopshti Botanik - Rruga Shyqyri Brari

Përshkrimi i pronës

REFRD15521 - Pranë Kopshtit Botanik ne rruga kryesore , Shitet Super Ambjent Komercial Bar Kafe me Siperfaqe te brendshme 93 m2, totalisht i arreduar me design modern dhe me kapacitet prej 11-12 tavolina, gjithashtu ambjenti ka dhe nje verand me Siperfaqe 10 m2 ku mund te vendosen 2-3 tavolina. Ambjenti Komercial aktualisht eshte me Qira 700 Euro (Bruto) ne muaj dhe eshte investim shume i mire afatgjate. Te gjitha paijset dhe arredimi eshte kryer nga pronari dhe shitet totalisht i mobiluar sic eshte ne foto. Ambjenti gjithashtu mund te pershtatet dhe per aktivitete te tjera Biznesi sepse ka fasad xhami eshte shikueshmeri te mire nga kalimtaret. Ambjenti ndodhet ne nje zone me Standart te larte klientesh dhe ka akses shume te mire nga rruga kryesore. Ambjenti Komercial disponon dokumentacion Hipotekor. Per me teper informacion apo vizite ne pronë kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Shyqyri Brari
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme