Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 3+1+2 në Pallat Ultra Cilësor të vitit 2019 - 125m2

E pa mobiluar
230,000€

  • REFRD15194 - Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Përshkrimi i pronës

REFRD15194 - Stadiumi Dinamo në zonën më të preferuar të Tiranës, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tualete në katin e 5 të një pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy Ashensor të Teknologjis më të fundit. Apartamenti është i orientuar Veri-Lindje dhe ka një Planimetri shumë të rregullt, në ndërtesën me punimet me cilësore të ndërtuar në Tiranë këto vitet e fundit. Apartamenti është në fazen e fundit te punimeve, çka të mundëson perzgjedhjen sipas klientit blerës dhe te gjitha punimet jane të mbuluara nga Firma ndërtuese si Parketin, Dyer Cilesore, Dritare Triplex, Hidrosanitare me cilësore në treg, si te gjitha instalimet Elektrike dhe me Sistemet e Nevojshme. Apartamenti ka një Siperfaqe 125 m2 dhe eshte i Organizuar ne nje Sallon te Bollshëm sebashku me Ambjentin e Gatimit me dalje ne ballkon, një dhome Gjumi Martimoniale me orientim nga lindja, 2 dhoma gjumi me hapsira te bollshme, 2 tualete me Hidrosantire me cilesore ne Treg, dhe nje Ballkon. Pallati eshte i vitit 2019 dhe eshte ne proces Hipotekimi por qe eshte 100% e Garantuar nga Firma Ndërtuese. Mos e humbisni mundësi ti dhuroni Familjes tuaj kënaqësinë të jetoni në ndërtesën më cilësore dhe me Standartin më të lartë te Jeteses në Tiranë, në një zonë fantastike me akses shumë të favorshëm ku jeni 5 min pranë nga Liqeni Artificial, 5 min nga zona e Bllokut, shumë pranë Stadiumit Selman Stermasi. Për më tepër ose vizitë ne Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal në numrin e cel 0697094424

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Gjik Kuqali
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
220,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 3+1+3... - 192m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet super apartament 3+1+3 tualete me siperfaqe totale 192 m/2 dhe me cmim okazional, referuar vendo...

Për Shitje
230,000€
Apartament 3+1 - 130m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni I Tiranes Shitet Super Apartament 3+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te paisur me2 ashensor. Or...