''OKAZION'' Vasil Shanto Shitet Super Ambjent për Zyra për vetëm 880 Euro m2 - 159m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 55

Përshkrimi i pronës

REFRD15191 - ''OKAZION'' Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë ''DIPLOMAT 1'' për vetëm 880 Euro/m2. Ne Rrugën Sulejman Delvina, përbri Shkollës Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 4+1+2 përball Hotel Diplomat. Apartamenti aktualisht shërben si Zyre Fondacioni, por është lehtësisht i përshtatshëm dhe për banim . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banimi, në një pallat të vitit 2002, Pa Ashensor. Ambjenti eshte i organizuar ne një Sallon shume të Bollshëm rreth 30 m2, 2 dhoma e mëdha me orientim nga Perendimi te cilat kane dhe dalje ne ballkon, 2 dhomat e tjera jane me orintim nga Jugu, 2 tualete dhe 2 ballkone ku njeri prej tyre eshte me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti është i investuar dhe i përshtatur aktualisht për Zyra me te gjitha paisjet dhe instalimet e nevojshme për një zyrë me Standart. Apartamenti ka orientim perfekt Lindje- Jug - Perendim dhe mundëson ndriçim natyral për pjesën më të madhe te ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt Hipotekor !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 159m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 6

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
150,000€

150,000€

RESERVED
Tek Hipoteka Shitet Zyre Me Kthim Investimi 14 Vjecar - 110m2
Hipoteka - Rruga Panorama

MUNDESI E RRALLE INVESTIMi 14 vjecare. Ambjenti eshte i lene me qira me cmimin 850 euro ne muaj. Ambjenti eshte i investuar ne menyre moderne. Strukt...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Qira
850€ / muaj

1,000€ / muaj

Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

//do something