Garda, Shitet Apartament 3+1 ideal per Investim afatgjatë - 107m2

E pa mobiluar
144,000€

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 330
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRD151116 - Garda e Republikës, Shitet Apartament 3+1 në zonën më të shtrenjtë në Tiranë, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2 ne pallat ekzistues dhe 2000 Euro/m2 ne pallat te ri dhe ku çmimi i references është më i larti në Tiranë. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje Pallati Ekzistues me Siperfaqe 107 m2 me Certifikate Pronesie dhe me Strukutre shume te rregullt ku lehtësisht eshte i ndashem ne dy Apartamente 1+1 dhe me nje investim te mire jepen mbi 350 Euro me Qira. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per Qira per arsyen e Faciliteteve te shumta qe ofron si Supermarkete, Farmaci, Restorante, Banka, Shkolla, dhe afersia me Liqenin ku 3 min ne kembe shkon tek Liqeni Artificial dhe 5 min shkon ne bllok. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet bosh. Apartamenti eshte Rivlersuar ne vleren 203 milion lek ose 167 mije euro, ku cmimi i References eshte me i larti ne Tirane me 1 milion e 900 mij lek. Per nje vizite ne prone kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal ne numrin e kontaktit 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Garda
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 1975
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
165,000€
SOLD
Okazion! Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2... - 172m2
21 Dhjetori - Rruga Sali Butka

Pranë 21 Dhjetorit Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, Tërsisht I Mobiluar!! Mundesi ideale per nje jetese cilesore, te qete dhe komoditet maksimal.Ky...

Shitje
165,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 3+1+2 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

//do something