Kompleksi Taiwan, Shitet Apartament 2+1 mundësi e mirë për Investim - 77m2

E pa mobiluar
91,000€

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 293

Përshkrimi i pronës

REFRD151011 - Shumë pranë Qendrës në Rrugën Ibrahim Rugova, Shitet Apartament 2+1 në katin e 3 të një Pallati Ekzistues me Siperfaqe Totale 76.8m2 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet mbi Restorant ''La Voglia'' në një zonë Strategjike për Investim për Banim ose Zyra sepse Qiratë janë të larta dhe ka interesim të lartë. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim ose i 3 nga toka dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient gatimi dhe një tualet me Aspirim. Apartamenti ka nevoje per Restaurim total dhe mund te behet Klinike Dentare, Zyre Avokatie, Zyre Finance ose mund te perdoret per banim per ta lene me Qira, ku ne kete zone shkojme mbi 400Euro dhe jepen lehtesisht per shkak te Faciliteteve te shumta qe ofron Zona si Banka, Restorante, Shkolla, Institucione Shteterore, etj, si dhe ndodhet shume pranë bllokut dhe 10 min pranë Liqenit te Tiranës. Orientimi i Apartamentit është Jug- Perëndim duke ofruar ndricim te mire. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe shitet bosh. Kjo pronë është Eksluzivitet i Agjencise Imobiliare Real Deal dhe për një vizitë nga afër kontaktoni tani në numrin e cel 0674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€
Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...

Shitje
102,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Te Preferuar I Pamob... - 91m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave, ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje - Perendim. Apartament...

Shitje
84,000€
Te Rruga Fortuzi Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te M... - 75m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane Qendres, ne rrugen Fortuzi, shitet apartament 2+1 ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Zona perreth pallatit eshte e sistemuar dhe ju mun...