Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 me Orientim Jug-Lindje - 98m2

E mobiluar
95,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFRD15058 - Bulevardi Bajram Curri, pranë Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete me dritare me Siperfaqe të brendëshme 98 m2 (neto) me strukture shumë të rregullt. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të nje Pallati të Ri 9 katësh, i pajisur me Ashensor. Orientimi i Apartamentit është Lindje -Jug -Perëndim çka mundëson ndriçim natyral gjithë ditën. Apartamenti ka planimetri shume të rregullt dhe eshte restauruar totalisht para 2 vjetesh ku janë bërë punime tepër cilësore në investim të ngurt edhe ne arredim. Apartamenti eshte i organizuar në një Sallon te Bollshëm i cili ndahet ne dy ambjente, ambjenti i ndenjes me dalje ne ballkon dhe ambjenti i gatimit i cili është i vecuar me dritare për ajrim, dy dhoma gjumi me hapsira te mëdha të cilat jane te pozicionuara parale përgjate koridorit, dhoma Matrimonjale me orientim nga Jugu është e bollshme, me strukture shumë të rregullt, ku gjithashu ka dhe nje tualet të madhë me dritare, dhoma e femijëve është e mobiluar shume bukur me hapsire të bollshme dhe e orientuar nga Lindja. Gjithashtu Apartamenti ka nje tualet të dyte, i cili eshte i aksesueshem dhe nga pjesa e sallonit si dhe nga dhoma e gjumit. Nje nga investimet e konsiderueshme te Apartamentit jane vetratat Dopio Xham Plastike Gjermane, për të ofruar qetësine maksimale gjate dites. Apartamenti eshte një mundesi e mirë për të investuar ne te ardhmen e Familjes tuaj sepse ndodhet ne një nga zonat me te kërkuara te Tiranës për facilitetet e shumta që ofron si Supermarkete, Farmaci, Restorante, Banka, Linja Urbani, Shkolla, etj. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor dhe shitet e mobiluar. Për një vizitë apo me tepër detaje kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal në numrin e cel +355 674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
88,000€
Apartament 2+1 - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Shitje
93,500€
Apartament 2+1 - 85m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Ne rrugen “Mine Peza”, ne nje zone shume te mire, shitet apartament 2+1 ne katin e 2-te te banimit (3-te ndertimi) te nje ndertimi te vitit 1997. Apar...

Shitje
78,000€
Tek Blloku I Vilave, Poshte Unazes Se Re Ne Selite, Shi... - 112m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe t...