Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtashem Per Klinike Dentare!!! - 42m2

E pa mobiluar
55,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 335

Përshkrimi i pronës

REFPB11968 - Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mireadministruar. Dyqani ka nje siperfaqe prej 42.2m2 neto dhe eshte i organizuar ne nje siperfaqe te bollshme open space dhe nje tualet, dyqani rrethohet me fasade xhami nga te dy anet e tij e cila i jep mundesi brendimi dhe favorizon reklammimin e biznesit tuaj. Dyqani nodhet buze rruges kryesore qe perben avantazh per zhvillimin e biznesit. Shitet bosh dhe mund te pershtatet per cfare do lloj aktiviteti si klinike dentare, sallon estetike, zyre kontabiliteti, zyra noteriale dhe avokatie etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme kontaktoni tani me agjensine Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 42m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 2
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
77,500€
Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira T... - 102m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Njazi Meka

Tek Shkolla e Bashkuar shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t...

Shitje
55,000€

60,000€

SOLD
Te Rruga E Kavajes Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 30m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Te Globe Ne Rrugen e Kavajes, Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 katesh...

Shitje
78,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Tefta Tashko-Koco, Shitet Dyqan ! - 31m2
Ministria e Jashtme - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne nje pallat te 2018, me ndertim teper cilesor 9-katesh, shitet dyqan me siperfaqe 30.8 m2. Dyqani disponon certifikate p...

//do something