Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtatshem Per Te Gjitha Aktivitetet. - 138m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Frosina Plaku
  • 28

Përshkrimi i pronës

REFPB11966 - Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtatshem Per Te Gjitha Aktivitetet. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te mire administruar te kompleksi Magnet. Kompleksi ka nje cilesi superiore eshte i mire administruar, i perbere me hapsira publike dhe ambjente shplodhese dhe i perfunduar ne vitin 2018. Ambienti ka siperfaqe 138m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapsire te madhe open space i rrethuar nga dy anet me fasade xhami e cila i ofron drite natyrale dhe mundesi brendimi per biznesin tuaj gjithashtu disponon nje verande te jashtme mbi 150 m2 e cila eshte ne shfrytezim te ambjentit. Ndodhet ne kornerin e pallatit cka perben nje avantazh dhe ne nje zone qe po zhvillohet me shpejtesi, ku jane ndertuar dhe po ndertohen shume komplekse banimi dhe ka kalueshmeri te larte qe e favorizon biznesin. Shume prane ambjentit ndodhet dhe shkolla 9 vjecare e cila favorizon bizneset si kancelari, fast food, creperi, piceri etj por gjithashtu eshte i pershtashem per nje sere aktivitetesh si zyra inxhinierike dhe arkitekture, call center, zyre avokatie, zyre inforamtike etj. Aksesohet lehtesisht nga rruga e Kavajes, Rruga muhamet Gjollesha, Unaza e Tiranes, ish Fusha e Aviacionit etj. Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni me agjensine Real Deal Properties!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 138m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial - 140m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje pallati 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-...

Qira
900€ / muaj
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

Shitje
168,000€
Shitet Ambjent Gjysem -Bodrum - 278m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Ne rrugen "Naim Frasheri", prane Zonjes se Keshillit te Mire, shitet ambjent gjysem -bodrum me siperfaqe 278 m2. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti e b...