OKAZION!!! Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar !!! - 130m2

E mobiluar
175,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 252

Përshkrimi i pronës

REFPB11852 - OKAZION!!! Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mbuluar me tende dhe e rrethuar me xhama dhe pajisje ngrohese ku mund te pihet cigare gjate muajve te ftohte te dimrit, pastaj vazhdojme me pjesen e lulishtes me nje siperfaqe rreth 100 m2 ku eshte organizuar me tavolina e rrethuar nga nje nderthurje gjelberimi dhe lulesh shumengjyreshe. Ambienti i brendshem i arreduar me arkitekt me shume stil disponon pjesen e banakut, nje depo per ruajtjen e furnizimeve, dy tualete dhe kuzhinen e gatimit me pajisje nga me cilesoret si furre picerie, friteza, zgara, frigorifer etj , nje detaj specifik eshte se guzhina ka nje fasade xhami e cila mundeson lidhjen me ambientin e jashtem. Lokali ka vetem nje vit qe eshte investuar dhe cdo gje duket si e re per me teper investimi eshte bere nga me cilesoret me nje vlere reale ne baze te faturave mbi 120.000 euro. Ambienti shitet bashke me investimin dhe biznesin e ngritur per nje cmim Ultra Okazion, vetem 175.000 Euro! Cilido qe deshiron te kete nje biznes familjar me fitime te sigurta cdo muaj te telefonoj ne nr. 0674032977 per nje vizite ne prone.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I mobiluar Fasade Xhami

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something