Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!! - 130m2

E mobiluar
195,000€

  • Don Bosco
  • 19

Përshkrimi i pronës

REFPB11852 - Ne Don Bosko Shitet Bar-Restorant I Super Investuar Me Klientele te Rregullt!!! Ambjenti ndodhet ne katin zero te pallatit dhe eshte i organizuar ne siperfaqen e brendshme prej 90.3 m2 me pas kemi veranden me siperfaqe rreth 60 m2 e cila eshte e mbuluar me tende dhe e rrethuar me xhama dhe pajisje ngrohese ku mund te pihet cigare gjat muajve te ftohta te dimrit, pastaj vazhdojme me pjesen e lulishtes me nje siperfaqe rreth 100 m2 ku eshte organizuar me tavolina e rrethuar nga nje nderthurje gjelberimi dhe lulesh shumengjyreshe. Ambjenti i brendshem i arreduar me shume stil disponon pjesen e banakut, nje depo per ruajtjen e furnizimeve, dy tualete dhe kuzhinen e gatimit me pajisje nga me cilesoret si furre picerie, friteza, zgara, frigorifer etj , nje detaj specifik eshte se guzhina ka nje fasade xhami e cila mundeson lidhjen me ambjentin e jashtem. Lokali ka vetem nje vit i cili eshte investuar dhe cdo gje duket si e re per me teper investimi eshte bere nga me cilesoret me nje vlere reale ne baze te faturave mbi 120.000 euro. Ambjenti shitet bashke me investimin dhe biznesin e ngritur per nje cmim Ultra Okazion, vetem 195.000 Euro! Cilido qe deshiron te kete nje biznes familjar me fitime te sigurta cdo muaj te telefonoj ne nr. 0674032977 per nje vizite ne prone.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Don Bosko
Rruga Don Bosco
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme