Te Kompleksi Home Plan Shitet Lokal I Arreduar Me Super Cmim! - 44m2

E mobiluar
80,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 57

Përshkrimi i pronës

REFPB11743 - Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet ambjent komercial, bar-kafe. Lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe te sistemuar me hapsira te gjelbera dhe shplodhese si dhe kende lojrash per femij. Lokali eshte i organizuar ne nje ambjent te brendshem open space i rrethurar nga dy ane fasade xhami qe i mundeson vizualitet maksimal, ka nje verande rreth 80 m2 e cila shfrytezohet per vendosjen e tavolinave, tualet, lokali disponon dhe nje ambjent depo me certifikate pronesie ne katin -1 te pallatit e cila sherben per ruajtejn e furnizimeve dhe materialeve te ndryshme. Aktualisht lokali eshte dhene me qera 40.000 leke te reja neto dhe eshte i arreduar nga pronaret me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. lokali eshte nga te paret qe eshte hapur sapo ka perfunduar ndertimi ne kompleks dhe ka reputacion shume te mire ne zone dhe nje klientele te kenaqshme. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne agjensine Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 44m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Kompleksi Magnet
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme