Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! - 186m2

E pa mobiluar
850€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 125

Përshkrimi i pronës

REFPB11493 - Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komerciale. Ambjenti eshte open space i organizuar ne nje hapesire te madhe me nje pjese vetrate xhami, dy tualete, ballkon te madh. Ambjenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi dhe aspirimi si dhe ndricimi. Vendodhja eshte nje pike kyce e ketij ambjenti sepse zona ne te cilen ndodhet eshte shume e pershtatshme dhe e aksesuseshme per cdo lloj biznesi. Te perfshire ne cmim jan dhe dy garazhe te mbyllur te cilet ndodhet ne katin -1 te pallatit. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 186m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Laprake
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
900€ / muaj
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Qira
850€ / muaj

1,000€ / muaj

Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

//do something