Te Rruga E Kavajes Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 30m2

E pa mobiluar
49,000€

  • REFPB11416 - Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Përshkrimi i pronës

REFPB11416 - Te Globe Ne Rrugen e Kavajes, Ne Nje Zone Strategjike, Shitet Ambjent Komercial Per Biznes! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 12 katesh. Ambjenti ka siperfaqe neto 30 m2 dhe bruto 38 m2, eshte i organizuar ne nje ambjent open space dhe nje tualet te brendshem, ka lartesi kati 5 metra e cila mundeson dhe ndarje kati per tu bere duplex. Fasada e xhamit prej 4.5 metra ju jep mundesi brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ndodhet buze rruges dhe eshte lehtesisht i aksesueshem. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat per zhvillimin e nje biznesi te ri per shkak te gjallerise qe ka. Ambjenti eshte i pershtashem per nje shumllojshmeri aktivitetesh te ndryshme si zyra avokatie, zyra noteriale, zyra kontabiliteti, studio inxhinierike, parukeri, berberane, ushqimore, pastrim kimik etj. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme telefononi tani Priamon ne Nr 0672040029.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 30m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
65,900€
Apartament 1+1 - 68m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji shitet apartament 1+1, ne katin e 10 te nje pallati te ri , ndertim shume cilesor dhe i pajisur me a...

Për Shitje
50,000€
Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Dyqan I Pershtatshem... - 32m2
Pallati me Shigjeta - Rruga Irfan Tomini

Prane Pallatit me Shigjeta shitet ambient komercial, ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 32 m2. Hapsira eshte e mjaftu...

Për Shitje
55,000€
Dyqan - 58m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Mustafa Matohiti, shitet dyqan, me siperfaqe 55 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine t...