OKAZION!!! Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Parë ! - 77m2

E pa mobiluar
72,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 1058
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB112869 - OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 77 m2 dhe organizohet ne sallon te bollshem me kend gatimi me vete dhe dalje ne ballkon, koridori qe te con ne dhomen e gjumit te bollshme dhe tualeti me dritare. Vecorite e ketij apartamenti eshte se nuk eshte banuar me pare dhe investimi i ngurte i sapo bere ne prone, ku dallohet parketi laminat mjaft cilesor, instalimet elektrike dhe hidraulike te sapo bera, patinimi i mureve, dyert e reja dhe fasadat dopjo xham, dru italian, instalimet per kondicionim qendror multisplit, chiller. Zona ne te cilen ndodhet dallohet per qetesine qe ofron dhe ajrin e paster por njekohesisht ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kete super apartament mund ta perfitoni me cmimin okazion 950 euro/m2. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
82,000€
SOLD
Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pl... - 103m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik Shitet Super Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mireorganizuar dhe mireadministruar, i pajisur me kamera sig...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

//do something