Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! - 103m2

E pa mobiluar
152,500€

  • Rruga Çerçiz Topulli
  • 341

Përshkrimi i pronës

REFPB112822 - Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar me cilesi superiore ndertimi ku vihet fasada e ventiluar e cila ben termoizolim perfekt, vetratat dopjo xham termike dhe hermetike, instalimet per kondicionim multisplit, ashensoret e markes prestigjoze Schindler etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.1 m2 dhe ka nje organizim perfekt me hyrjen me koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenies bashke me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi , dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja - Jugu - Perendimi dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat per shkak te afersise me qendren dhe duke ofruar te gjitha facilitetet e mundshme si universitete, shkolla, kopshte, spitale, farmaci, bare, restorante, linja transporti publik etj. E vecanta e ketij apartamenti eshte pikerisht cmimi okazion i cili eshte 200 euro me pak per m2 nga sa shet vet ndertuesi!!! Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga Çerçiz Topulli
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
158,000€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 99m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne proces ndertimi i ci...

Shitje
150,000€

165,000€

Ne Blv.zogu Pare Shitet Apartament 2+1 Ne Rruge Kryesor... - 91m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Blv. Zogu i Pare shitet apartament 2+1,ne katin e 6 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje vendodhje perfekte per investim pasi eshte ne rru...

//do something