Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Te Lire Nga Bulevardi!!! - 117m2

E mobiluar
107,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 1096
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB112201 - Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 ( jo i fundit) te nje kompleksi banimi shume prane bulevardit Zogu I Pare dhe buze unazes, i mire administruar dhe i pajisur me ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 117.5 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje te bollshem bashke me kendin e gatimit, koridori qe ben shperndarjen e ambjenteve, dy dhoma gjumi ku te dyja kane dalje ne ballkon, dy tualete, nje ballkon. Apartamenti ka orientim perfekt Jug - Lindje cka i mundeson Diellezim dhe Ndricim maksimal gjate gjithe dites, pika tjeter e forte e ketij apartamenti eshte dhe pamja e lire qe ofron drejt qendres se Tiranes dhe gjelberimit te Bulevardit. Vendodhja strategjike me dalje ne unazen e vogel dhe vetem 5 minuta large qendres e kthen ne nje nga pronat me te kerkuara si per nje jetese komode por edhe per nje investim te sigurte duke qene se apartamenti lihet me qera te larte dhe zona ka shume kerkesa per shkak te faciliteteve te shumta qe ofron si Universitete, Shkolla, Kopshte, Banka, Farmaci, Supermarkete, Ambjente Shlodhese, Restorante, Bare, Linja Transporti Publik etj. Mos nguroni te beni tuajin kete apartament me pamje fantastike te Tiranes. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 11
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
119,000€

125,000€

SOLD
Te Stacioni I Trenit Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 107m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 11 me ashensor...

Shitje
125,000€

138,000€

Prane Stacionit Te Trenit Shitet Super Apartament 2+1+2... - 113m2
Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Rruga Jordan Misja Prane Stacionit te Trenit, Shitet Super Apartament 2+1+2 plus 2 Garazhe . Apartamenti është me hapsira të bollshme, me strukture t...

Shitje
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

//do something