Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! - 72m2

E mobiluar
68,400€

  • Rruga e Dibrës
  • 181
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB112126 - Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, buze Unazës. Cmimi eshte okazion dhe me 950 euro/m2. Ndertim i kompanis Arlis Construction nje nga firmat me prestigjoze te ndertimit. Kompleksi ndahet ne 7 kulla te lidhura me njera tjetren ne nje dizenjim unik i mbushur nga gjelberimi dhe hapesira pushimi per banoret. Disa detaje rreth ndertimit: 1) IZOLIMI AKUSTIK, muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm(minimizon zhurmat) 2) TERMOIZOLIMI / FASADA, teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike(balancim temperature per kundrastinet) 3)AMBJENTE TE PERBASHKETA, oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorante, 4) Lartesia e apartamenteve 3.2 m shume e rralle ne tregun tone. Te gjitha keto sherbime facilietete mund ti perfitoni me cmimin okazion 950 euro/m2. Apartamenti ju ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese sa me komode dhe do te ishte nje investim ideal duke konsideruar potencialin e zones ne te cilen ndodhet dhe vleren e qerase mujore qe perfitohet.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
75,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 1+1 - 68m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re t...

Shitje
70,000€
EXCLUSIVE
Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 Plus Garazhd Në... - 71m2
Kodra e Diellit - Rruga Bill Klinton

Në rrugën Bill Klinton, Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 plus Garazhd në një Kompleks të Ri shumë cilësor i ndërtuar këto 2 vitet e fundit. Kom...

Shitje
60,000€
Okazion Kleringu! Prane Spitalit Nene Tereza, Shitet Ap... - 75m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Kongresi i Manastirit

Prane Spitalit "Nene Tereza" Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazional. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashko...

//do something