Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! - 60m2

E pa mobiluar
57,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 222
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB112123 - Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, buze Unazës. Cmimi eshte okazion dhe me 950 euro/m2. Ndertim i kompanis Arlis Construction nje nga firmat me prestigjoze te ndertimit. Kompleksi ndahet ne 7 kulla te lidhura me njera tjetren ne nje dizenjim unik i mbushur nga gjelberimi dhe hapesira pushimi per banoret. Disa detaje rreth ndertimit: 1) IZOLIMI AKUSTIK, muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm(minimizon zhurmat) 2) TERMOIZOLIMI / FASADA, teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike(balancim temperature per kundrastinet) 3)AMBJENTE TE PERBASHKETA, oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorante, 4) Lartesia e apartamenteve 3.2 m shume e rralle ne tregun tone. Te gjitha keto sherbime facilietete mund ti perfitoni me cmimin okazion 950 euro/m2. Apartamenti ju ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese sa me komode dhe do te ishte nje investim ideal duke konsideruar potencialin e zones ne te cilen ndodhet dhe vleren e qerase mujore qe perfitohet.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Farmacia 10
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
58,000€
SOLD
Shitet Apartament 1+1 I Paperfunduar Tek Komuna Par... - 60m2
Komuna e Parisit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Rr. Dhimiter Shuteriqi ne zonen e Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Apartamenti ndod...

Shitje
54,000€

56,000€

SOLD
Tek Rruga Dibres Shitet Apartament 1+1!!! - 63m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres ,tek komplesi Orion shitet apartament 1+1, ne katin e dyte ne komplkes shume cileros ndertim i sapoperfunduar .Apartamenti eshte i...

//do something