Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo Investuar!!! - 80m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Nikolla Tupe
  • 42
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB111805 - Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Sapo Investaur!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka dalje ne ballkon, tualet. Apartamenti sapo eshte investuar dhe cdo gje eshte bere nga e para duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, parketi, mobilimi, kondicionimi etj. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga me te kerkuarat e cila ofron te gjitha facilitetet e mundeshme si universitete, shkolla, kopshte, banka, bare, restorante linja transporti publik etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Rruga Nikolla Tupe
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
600€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Hapesire Te... - 141m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani jepet me qira apartament 3+1+2 me hapesire te madhe, ne katin 7 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti organizohet n...

//do something