Në YZberisht Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar! - 120m2

E mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 2

Përshkrimi i pronës

REFPB111030 - Në YZberisht tek Rruga 3 Dëshmorët në katin e 2-të të një pallati të ri jepet me qira Apartament 3+1+2 me sipërfaqe 120m². Në hyrje të apartamentit gjendet salloni me një sipërfaqe të konsiderueshme, i cili ka një ndriçim natyral për gjatë gjithë ditës, për shkak të vetratës prej xhami ku është dhe dalja tek një prej ballkoneve. Në krahun e majtë te sallonit ju mund të gjeni njëren prej dhomave të apartamentit. Pranë kesaj dhomës ndodhet gjithashtu dhe një prej tualeteve të apartamentit, lehtësisht i aksesueshëm nga salloni dhe dhoma e gjumit. Në krahun e djathtë të apartamentit shtrihet një tjetër koridor, përgjatë te cilit ndodhen dy dhomat e tjera të gjumit. Dhomat zotërojne një planimetri perfekte për tu shfrytëzuar maksimalisht. Gjithashtu, në secilen prej dhomave ka dalje në ballkonet respektive. Përgjatë këtij koridori ndodhet dhe tualeti i dytë i apartamentit. Mos hezito, kontakto tani për të parë pronën tënde.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj
Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile Ne Mullet - 142m2
Mullet - Mullet

Jepet me qera kati i dyte i nje vile ne Mullet me siperfaqe 142m² e ndare ne tre dhoma gjumi, nje guzhine gatimi, nje hapsire e madhe ndenje, dy tuale...

Qira
300€ / muaj
RESERVED
Astir, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Totalisht I Mobiluar - 99m2
Astir - Rruga Foto Xhavella

Ne zonen e Astirit prane Bar 2-Palmat, jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje mobilim shume cilesor dhe bashkekoh...

Qira
300€ / muaj
Pallati Me Shigjeta, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Shume Drite - 113m2
Pallati me Shigjeta - Kavaja Street

Tek Pallati me Shigjeta, Jepet me qira apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te mireadministruar...