Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtashem Per Te Gjitha Aktivitetet!!! - 43m2

E pa mobiluar
250€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 145

Përshkrimi i pronës

REFPB111002 - Ne Rrugen E Dibres, Te Kompleksi Orion, Jepet Me Qira Ambient Komercial I Pershtashem per te gjitha aktivitetet!!! Ambjenti ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks shume cilesor ndertim i viteve te fundit dhe i mire-administruar. Dyqani ka nje siperfaqe prej 42.2m² neto dhe eshte i organizuar ne nje siperfaqe te bollshme open-space dhe nje tualet, dyqani rrethohet me fasade xhami nga te dy anet e tij e cila i jep mundesi brandimi dhe favorizon reklammimin e biznesit tuaj. Dyqani nodhet buze rruges kryesore qe perben avantazh per zhvillimin e biznesit. Jepet me qira bosh dhe mund te pershtatet per cfare do lloj aktiviteti si klinike dentare, sallon estetike, zyre kontabiliteti, zyra noteriale dhe avokatie, farmaci, berberane etj. Per nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme kontaktoni tani me agjensine Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 43m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Shkolla e Bashkuar
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
250€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qira Apartament 2+1+Garazhd, Tek Tower Bridge - 106m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Tower Bridge, jepet me qira apartament 2+1+Garazhd i pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi te nje pallati te ri, i miread...

Qira
350€ / muaj

260€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

Qira
300€ / muaj
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Ndre Mjeda Jepet Me Qira Ambient Komercial !! - 52m2
Kompleksi Magnet - Rruga Ndre Mjeda

Ne rrugen Ndre Mjeda, prane kompleksit Magnet, jepet me qira ambient komercial i ndodhur ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe t...

//do something