Te Kodra e Diellit, Ne Rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qera Ambjent Komercial Open Space! - 59m2

E pa mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Bill Klinton
  • 63

Përshkrimi i pronës

REFPB111000 - Te Kodra e Diellit, Ne rrugen Bill Klinton, Jepet Me Qira Ambjent Komercial Open-Space! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri te mire-administruar i ndodhur ne nje zone mjaft dinamike dhe me zhvillim. Ambienti ka nje siperfaqe neto te shfrytezueshme prej 59 m² dhe organizohet ne nje hapsire open-space dhe nje tualet, eshte i sapo investuar ku dallohet tavani me sistem ndricimi dhe fasada e xhamit e cila ju jep mundesine e reklamimit te biznesit tuaj. Ambjenti eshte i pershtatshrm per nje shumllojshmeri aktivitetesh si zyra kontabiliteti, zyre arkitekture ose inxhinierike, noteri, sallon estetike, klinike dentare, berberane etj. Per nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme kontaktoni tani me agjensine Real Deal Properties +355 67 403 2997 .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 59m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Bill Klinton
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I sapo investuar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

RENTED
Tek Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 101m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit jepet me qira apartament 2+1 i arreduar ne menyre mjafte komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor....

Qira
450€ / muaj
RENTED
Te Kodra Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me 1 Pos... - 115m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra Diellit , ne rrugen Rrapi Hekali jepet me qira apartament 2+1 me 1 post parkimi te perfshire ne cmim ,ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh t...

Qira
350€ / muaj

260€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Dyqan ! - 28m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne Komunen e Parisit, ne rrugen Medar Shtylla, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 28 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per...

//do something