Jepet Zyre 100 m2 E Sapo Investuar Me Qira Ne Myslym Shyr! - 100m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Shyqyri Bërxolli
  • 1

Përshkrimi i pronës

REFOB10982 - Ne Myslym Shyr ne objekt te 2018 jepet ambjent zyre me qira! Zyra organizohet ne nje siperfaqe 100 m2 e cila ndahet ne 2 dhoma (ndarje gipsi) dhe ka fasade xhami ne forme L e cila te lejon te brandosh biznesin. Zyra eshte ne katin e 2, ka sistem kondicionimi inverter ne cdo dhome, ndricim Led. Ekziston edhe mundesia per parkim kundrejt nje pagese ekstra ne kete objekt. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Proprties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Shyqyri Bërxolli
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Penthouse - 140m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne fillim te rruges Myslym Shyri, ne nje pallat te ri me ashensor jepet me qera nje apartament mjaft i vecant i tipit "Soft Loft" me hapesire 140m2 ku...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
560€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Apartament 2+1 Me Shume Drite Me Qir... - 80m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen Myslym Shyri, rruga "Him Kolli", ne pallat te ri, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne...