Jepet Zyre 60m2 Me Qira Ne Rrugen " Sami Frasheri"! - 60m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 45

Përshkrimi i pronës

REFOB10978 - Prane Qendres ''Metropol'', ne rrugen "Sami Frasheri", jepet ambjent zyre 60 m2 me qira per aktivitete te ndryshme. Ambjenti ndodhet ne katin e pare, i organizuar ne 60 m2 me planimetri te rregullt dhe totalisht te shfrytezueshme, e cila te lejon per te bere modifikime, ndarje me gips ose xham. Ambjenti ka fasade xhami e cila te krijon mundesin per te branduar biznesin dhe te kete vizibilitet nga rruga kryesore. Prefrohen klient aftagjate dhe ambjenti eshte ideal per zyra noteriale, kontabiliteti, agjensi udhetimesh etj. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Drejtoria e Policise
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
RENTED
Super Apartament 2+1 Me Qira Me Pamje Fantastike!!! - 150m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Ne rrugen "Sami Frasheri" jepet super apartament me qira me pamje fantastike ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe org...

Qira
400€ / muaj
Ne Zonen E Bllokut, Me Qira 1+1 Per Ambjente Komerciale... - 60m2
Presidenca - Rruga Perlat Rexhepi

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca jepet me qira 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri, noteri, magazinim etj. Ambjenti ndodhet ne ka...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

//do something