Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre Arkitekture ose Laborator Mjeksor! - 85m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Komuna e Parisit
  • 222

Përshkrimi i pronës

REFOB10967 - Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja e ambientit eshte 85 m2 neto dhe eshte e gjitha me fasade xhami e cila te jep mundesi te brandosh ambientin duke marketuar biznesin tend. Ndricimi natyral eshte i pranishem ne cdo pjese te ambientit. Jane bere investime si shtrimi me parket cilesor, ndricim LED i pershtatur per zyra arkitekture ose laboratore mjekesore, bio-kimike. Ambienti ka hyrje te dedikuar e cila eshte vlere e shtuar. Preferohen kliente afatgjate te profileve mjeksore. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor I sapo investuar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Qira
850€ / muaj

950€ / muaj

EXCLUSIVE
Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...

Qira
920€ / muaj

1,012€ / muaj

Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2
Blloku - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndr...

//do something