Jepet Me Qira Ambjent Komercial I Pershtatshem Per Zyre Arkitekture ose Laborator Mjeksor! - 85m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • REFOB10967 - Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Përshkrimi i pronës

REFOB10967 - Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambjent komercial. Amjenti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja e ambjentit eshte 85 m2 netto dhe eshte e gjitha me fasade xhami e cila te jep mundesi te brandosh ambjentin duke marketuar biznesin tend. Ndricimi natyral eshte i pranishem ne cdo pjese te ambjentit. Jane bere investime si shtrimi me parket cilesor, ndricim Led i pershtatur per zyra arkitekture ose labortore mjeksore, bio kimike. Ambjenti ka hyrje te dedikuar e cila eshte vlere e shtuar. Preferohen klient afatgjate te profileve mjeksore. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
600€ / muaj
Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...

Për Qira
1,000€ / muaj
Zyrë - 96m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Te Turdiu Center Jepet Apartament Luksoz dhe i investuar me qira per zyra. Apartamenti organizohet ne sallon te plot drite ne cilen ndodhet dhe zona e...

Për Qira
900€ / muaj
Zyrë - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...