Zogu Zi, Jepet Zyre 85 m2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Sheshi Karl Topia (Rilindja)
  • 59

Përshkrimi i pronës

REFOB10810 - Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne 3 ambjente bosh, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi eshte jug lindje duke i dhene shume ndricim natyral zyres. Kondicioneret vendosen nga pronari. Cmimi eshte 500 euro netto. Ambjenti survejohet me sistem kamerash sigurie, ofrohet nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Zyra eshte ideale per zyra programimi, IT, arkitekt,noteri, zyra punesimi etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Zogu i Zi
Rruga Sheshi Karl Topia (Rilindja)
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj
Zogu I Zi, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Pershta... - 116m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Tek Zogu i Zi, Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor dhe te mireadmini...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

Te Rruga E Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet... - 110m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Rruga e Durresit, Prane Gjimnazit Qemal Stafa Jepet Me Qira Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Zona...

Qira
350€ / muaj

400€ / muaj

Super Okazion Dyqan Me Qira, Zogu I Zi - 60m2
Zogu i Zi - Bulevardi Zogu I & Bulevardi Zogu I

Te Zogu i Zi jepet me qira dyqan me nje siperfaqe 60m2. Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje shume te mire per cdo lloj aktiviteti. Fakti q...

//do something