Zogu Zi, Jepet Zyre 85 m2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Sheshi Karl Topia (Rilindja)
  • 15

Përshkrimi i pronës

REFOB10810 - Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne 3 ambjente bosh, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi eshte jug lindje duke i dhene shume ndricim natyral zyres. Kondicioneret vendosen nga pronari. Cmimi eshte 500 euro netto. Ambjenti survejohet me sistem kamerash sigurie, ofrohet nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Zyra eshte ideale per zyra programimi, IT, arkitekt,noteri, zyra punesimi etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Zogu i Zi
Rruga Sheshi Karl Topia (Rilindja)
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Pas Ring Center Jepet Apartament 2+1 I Investuar Me Qir... - 100m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Pas Ring Center, ne nje pallat te ri te 2018, jepet aparatment 2+1 i sapo investuar me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon spacioz dhe ke...

Qira
400€ / muaj
Pas Ring Center Jepet Apartament 1+1 Me Qira ! - 70m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Pas Ring Center, ne nje objekt te ri te 2018, jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon,zonen e gatimit, dhomen e gju...

Qira
600€ / muaj
Prane Ring Center Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira! - 105m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Prane Ring Center jepet apartament 2+1+2 me qira per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne pjesen e koridorit, sallon...