Ne Komunen e Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 - 125m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 132

Përshkrimi i pronës

REFOB10534 - Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shperndarjen ne ne soxhorno + zonen e gatimit te pajisur me elektroshtepiaket me te fundit, ne dhomat e gjumit te mobiluara estetikisht bukur, 1 tualet me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti ka termoizolim, izolim akustik, sisitem kamerash sigurie ne hyrje, 1 post parkimi te perfshire ne cmim, 1 here ne jave pastrim me pastruese te perfshire. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ashensor I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
800€ / muaj
Ne Nje Objekt Pas Kompleksit Kika 2, Jepet Ambjent Kome... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

Qira
700€ / muaj
Mbi Komunen E Parisit Jepet Me Qira Ambient Komercial - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Isuf Elezi

Mbi Komunen e Parisit, jepet ambient komercial me qira me siperfaqe 110 m2, dhe 62 m2 verande. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri. A...