Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes - 96m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Abdi Toptani
  • 13

Përshkrimi i pronës

REFOB10477 - Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej.Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne Tirane ,me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe sigurie teper serioz.Hapesira e brendshme prej 96 m2 eshte e organizuar ne sallon + kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 tualete..Apartameni eshte i shtruar me parket dhe ka sistem qendror ftohje/ngrohje. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per profile ne ndryshme zyrash si programimi, ekspert kontabel etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 9
Zona Qender
Rruga Rruga Abdi Toptani
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,200€ / muaj
RENTED
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1 Me Qira! - 120m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra , me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openpace i ci...

Qira
800€ / muaj

1,200€ / muaj

Turdiu Center, Jepet Ambient Sherbimi Openspace 80 M2 M... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira me pamje te rralle nga qendra. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet...

Qira
1,200€ / muaj
Qender Jepet Ambient Zyrash Me Qira! - 150m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne qender, pas Tirana Interenacional, ne nje pallat te ri , jepet ambient zyrash me qira. Ambienti eshte i ndare ne 3 ambiente zyrash , kuzhine te kom...

//do something