Dyqan - 105m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 8

Përshkrimi i pronës

REFOB10470 - Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80 m duke i dhene ambjentit mundsine per ta shfrytezuar si dupleks + 1 tualet. Momentalisht ambjenti eshte i paivestuar por ne vartesi te klientit do behet shtrimi me pllak ose parket, ndarje e ambjentit nese eshte e nevojshme, ndricimi dhe vendosja e kondicionereve. Perpara ambjentit eshte nje hapsire e cila mund te shfrytezohej shume mire nese do ishte per aktivitet lokali. Amjenti ka nje fasade xhami e cila i jep ndricim natyral maksimal. Duke qene se ne njeren ane ambjenti kufizohet me nje hapsire 48.2 me nepermjet nje muri, nese ka interes specifikt nga klient per te shfrytezuar nje siperfaqe me te madhe mund te behet bashkimi dhe jepet me qira me dyfishin e cmimit, te diskutueshem ne vartesi te aktivizitetit. Duke qene se prane po hapet rruga qe do lidh Komunen me unazen, i jep ambjentit nje vlere te shtuar ne krahasim me zona te tjera. Mund te shfrytezohet per cdo lloj aktiviteti si psh. lokal, kopesht privat, zyre noteriale, klinike dentare, dyqan etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
RENTED
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
800€ / muaj
Apartament 2+1 - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

Qira
850€ / muaj
Dyqan - 140m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje pallati 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-...