Ne Qender te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira - 162m2

E mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 112
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB10448 - Ne Qender, ne nje prej ndertesave me te njohura dhe me super lokacion Turdiu Center, jepet apartament 2+1+2 me qira . Unikaliteti i ketij apartamenti vihet re nga organizimi i brendshem me nje verande fantastike me pamje nga qendra, mobilimi bashkekohor dhe i gjithi i ri si dhe lokacioni nder me te preferuarit ne Tirane, fare prane institucioneve shteterore dhe disa prej ambasadave. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. E gjithe hapesira eshte e shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi chiller. Cdo dhome eshte e pajisur me vetrata xhami, qe mundesojne drite pergjate pjeses me te madhe te dites . Veranda prej 45 m2 eshte fantastike. Me orientim veri-perendim dhe me nje super pamje eshte nder hapesirat me te kendshme te apartamentit. Turdiu Center eshte ndertesa me e re ne Tirane, me ndertim super cilesor duke filluar nga fasada ventiluar qe ben te mundur izolimin termik te ambjenteve, vetrata dopioxham per izolimin akustik, muret ndarese kane polesterol si dhe suva me knauf. Ndertesa ka 2 ashensor te cilet zbresin edhe tek garazhdet .Apartamenti ka te perfshire dhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 162m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,500€ / muaj
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me... - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i ci...

Qira
1,600€ / muaj
Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+... - 110m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksionale Turd...

Qira
1,400€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Me Te Mire Ne Tir... - 130m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC nje nga ndertimet me te preferuara per shkak te cilesise dhe vendodhjes jepet apartament 2+1 me qera totalisht i sapo rikonstruktuar dhe mobil...

//do something