Pas Kompleksit Kika 2, Jepet me Qira Apartament 2+1 per Zyra - 125m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Medar Shtylla
  • 12

Përshkrimi i pronës

REFOB10447 - Pas Kompleksit Kika 2, ne nje objekt te ri jepet me qira apartament 2+1 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me orientim lindje dhe organziohet ne pjesen e koridorit i cili ben shperndarjen ne sallon, 2 dhoma gjumi shume te rregullta dhe 2 tualete. Ambjenti eshte perfekt per tu shfrytezuar per zyra te te gjitha profileve dhe ne vartesi te kerkeses behet shtrimi me pllaka ose parket dhe perfundimi i tualeteve. Cmimi eshte 800 euro perfshire edhe taksen.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 6
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

Qira
550€ / muaj
RENTED
Te Kompleksi Kika 2 Jepet Me Qira Ambient I Pershtats... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 105 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

//do something