Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2

E pa mobiluar
650€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 42

Përshkrimi i pronës

REFOB10415 - Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me standartet me te mira te 2018 , jane realizauar punime teper cilesore dhe eshte e mireadministruar .Rezidenca ka 2 ashensore dhe me kushte shume te larta sigurie .Apartamenti eshte i organizuar ne sallon shume te madh ku te bie ne sy ndricimi natyral ,2 dhoma me strukture shume te rregullt ,2 tualete me pllaka dhe hidrosanitare Porcelanoza dhe 1 ballkon. Siperfaqja e brendshme eshte e gjitha e shtruar me parket ,muret jane ne ngjyre neutrale duke i dhene me shume drite ambjentit , dritaret jane dopioxham dhe termoizolimi i pallatit eshte nga me te miret. Ambjenti eshte i pershtatshem per profile zyrash ,pasi zona ofron shume fasilitete duke nsiur nga lokacioni perfekt ,afersia me qendren dhe me institucionet shteterore, bankat etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 5
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
650€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Call Center... - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

Qira
550€ / muaj

600€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar... - 102m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rruga Myslym Shyri jepet me qira appartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mirembajtur me termoisolim. Siperf...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

//do something