Jepet Apartament 3+1 Ne Bllok Me Qira per zyra ose banim. - 125m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 54

Përshkrimi i pronës

REFOB10412 - Ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII , jepet apartament 3+1 me qira me planimetri te mire. Apartamenti eshte shume i bollshem dhe organizohet kendshem ne 3 dhoma gjumi, 1 matrimoniale dhe 2 dhoma qe aktualisht funksionojn si zyra por qe mund te mobilohen ne vartesi te deshires se klientit, salloni me kendin e sapovendosur e kendin e gatimit me vete dhe tualeti. Zona ofron shume facilitete si afersi me qendren , liqenin, bankat, institucionet, restorantet, baret, farmaci etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 8
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe !! - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...