Tek Liqeni I Thate Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Fantastike ! - 250m2

E mobiluar
230,000€

  • Liqeni Thatë
  • 137
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB102924 - Shitet penthouse me pamje fantastike nga Liqeni. Penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit Te Thate buze ne nje ndertim super cilesor dhe me kamera sigurie. Apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe strukturohet ne nje sallon te madh ndenje dhe nje ambjent gatimi me dalje ne verande, 3 dhoma gjumi te secila me dalje ne verande dhe 2 tualete (njeri me dritare) dhe 3 veranda. Orientohet nga Lindja dhe Jugu duke e ekspozuar makimalisht nga dielli gjate gjithe dites.Penthous disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone fantastike kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 250m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 6
Zona Liqeni i Thate
Rruga Liqeni Thatë
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
205,000€

230,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambjent-Lokal Buze Rruge - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne Rrugen Hamdi Garunja, shitet Ambjent-Njesi me cmim Tregu, me siperfaqe totale 110 m2. Ambjenti ndodhen ne katin zero te nje pal...

Shitje
239,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Duplex Me Pamje Te Mrekullue... - 224m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Duplex me punime super cilesore. Duplexi ndodhet ne kat...

Shitje
149,000€
Shitet Super Penthouse! - 142m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet n...

//do something