Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre ose Banim! - 210m2

E mobiluar
1,900€ / muaj

  • Rruga Abdi Toptani
  • 65
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB102754 - Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendrat me te mira ne Tirane, me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe sigurie. Hapesira e brendshme 210 m2 eshte e organizuar ne e sallonit te bollshem ,kuzhine te vecuar , 3 dhoma gjumi te bollshme e te ndricuara, 2 tualete te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore si dhe 2 ballkone. Orientim eshte Jug lindje perendim dhe ofron ndricim natyral pergjate gjithe dites. Apartameni eshte i shtruar me mermer cilesore,ka sistem qendror ftohje/ngrohje, grila me telekomand dhe sistem sigurie qe kontrollohen hyrje daljet. Apartamenti eshte i pershtatshem per profile te ndryshme zyrash si programimi, marketimi, ekspert kontabel etj,amsada, kompani prestigjoze. Cmimi eshte 1900 euro netto i diskutueshem. Se bashku me apartamentin vjen dhe nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Per me shume informacione ose ne vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 210m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 13
Zona Qender
Rruga Rruga Abdi Toptani
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,700€ / muaj

1,800€ / muaj

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Per Zyra Ne Qender Te Tir... - 153m2
Qender - Rruga Abdi Toptani

Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes, me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te...

Qira
1,900€ / muaj
Tek Presidenca Jepet Me Qira Per Zyra, Apartament 190 M... - 190m2
Blloku - Blloku

Ne Zemer te Bllokut, Tek Presidenca jepet me qira apartament 3+1+2, per zyra. Apartamenti ndodhet ne nje pallat 13 katesh, i pajisur me ashensor te te...

Qira
800€ / muaj
Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne qender te Tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. Zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashke...

//do something