Prane Liqenit Artificial Shitet Apartament 1+1 I mobiluar Ideal Per Investim ! - 57m2

E mobiluar
71,000€

  • Rruga Marko Boçari
  • 1342
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB102435 - Prane Liqenit Artificial shitet apartament 1+1 i mobiluar ideal per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonave:Gardes, Bllokut dhe Liqenit Artificial.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh ekzistues. Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale, nje tualet me aspirim natyral dhe ballkoni. Ndricimi natyral eshte prezent ne cdo ambient te apartamentit ne saj te orientimit jug.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per investim e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, supermarkete, shkolla, bar kafe, afersia me liqenin artificial etj. Apartamenti mund te jepet lehtesisht me qira ne vleren 400 euro ne muaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe sapo eshte rivleresuar. Vlen te theksohet qe apartamenti eshte rikonstruktuar per pjesen hidraulike, elektrike dhe mobiluar se fundmi .Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 57m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga Marko Boçari
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

Shitje
85,000€
Gjeni Veten Në Bukurinë Dhe Joshjen E Gjirit Të Lalzit - 73m2
Gjiri i Lalzit - Hamallaj

Gjeni veten në bukurinë dhe joshjen e Gjirit të Lalzit, duke zgjedhur shtëpinë ideale në bregdetin e Adritatikut. Vala Mar Residences ofron jo vetëm n...

//do something