Tek Fiori Di Bosco,Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite! - 105m2

E pa mobiluar
100,500€

  • Rruga Don Bosko
  • 102
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB102228 - Tek Kompleksi Fiori Di Bosco, ndertim i Vitit 2019, Shitet Apartament 2+1 me shume drite . Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m/2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh, kend kuzhine, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Apartamenti ka orientim Lindje dhe me shume drite! Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte perfunduar dhe aktualisht ka filluar dhe banimi. Cmimi ne kete rast eshte preferencial, duke mar parasysh faktin se eshte nderim i ri dhe shume konkurrues ne krahasim me firmen ndertuese. Kompleksi karakterizohet nga hapsirat e gjelberta dhe me infrastrukture bashkohore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
93,000€

97,000€

Ne Don Bosko Shitet Apartament Dubleks 2+1 Me Verande... - 194m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko Shitet Apartament dubleks 2+1 + verande + garazhd, me siperfaqe totale 147 m2 nga te cilat 101 m2 apartamenti, 24 m2 veranda, dhe 22 m2 g...

Shitje
109,000€
SOLD
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

Shitje
105,000€

110,000€

Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1 + Post Parkimi - 132m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Don Bosko , në një zonë shumë të preferuar nga familjet për shërbimet që ofron, Shitet Super Apartament 3+1 dhe 2 ballkone me ndricim shume natyral...

//do something