Ne kompleksin Kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira - 140m2

Pjesërisht e mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 16

Përshkrimi i pronës

REFOB10183 - Ne kompleksin Kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira per tu shfrytezuar per ambjent zyre. Apartamenti ka nje oraganizim si ne pershkrimin me poshte : Salloni i bollshem, zona e gatimit me e vecuar, 1 depo e vogel, 3 dhoma te rregullta qe mund te perdoren per zyra te vecanta, 2 tualete te kompletuara me hidrosanitare cilesore. Apartamenti ofron hapsira te bollshme prej 130 m2 te brendshme per profile biznesi te ndryshme si programimi, informatike, inxhinierike, klinike dentare, zyra noteriale etj. Pamja qe ofrohet eshte perfekte, me shume ndricim natyral duke ofruar dhe mundesine per te branduar zyrat, nje forme shume e mire per te marketuar brandin tuaj. Kompleksi ofron shume facilitete si siguri, mireadministrim, poste parkimi kundrejte nje pagese ekstra, afersi me bankat, noteri, restorante, liqenin, qendren.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 4
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Jepet Me Qera Duplex, Tek Komuna E Parisit - 165m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

Qira
550€ / muaj
RENTED
Te Kompleksi Kika 2 Jepet Me Qira Ambient I Pershtats... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 105 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfundu...

//do something