Ne Myslym Shyr, Jepet Ambient Me Qira Per Zyra! - 77m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 67

Përshkrimi i pronës

REFOB101793 - Ne Myslym Shyri jepet ambient 77 m2 me qira. Ambienti eshte totalisht openspace por mund te krijohet nje zyre private ne pjesen fundore te tij, ka edhe 1 tualet. Ne ambient sapo ka perfunduar investimi. Ambienti eshte shfrytezuar me pare per zyra IT, programimi dhe grafik design. Karakteristike e vecante per ambientin eshte fasada e xhamit e cila i jep drite natyrale dhe ju ofron mundesi brandimi. Zyra eshte ideale per aktivitete biznesi me stafe deri ne 10 punonjes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Cmimi i qirase mujore eshte 450 euro/muaj neto . Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr. +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

Qira
400€ / muaj
Tek Myslym Shyri Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri prane Karburant Kastrati jepet apartament me qira 2+1 ne katin e 3 te nje pallati 6-katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne...

//do something