Te Kompleksi KIKA 2 Jepet Me Qira Ambient i Pershtatshem per Zyra ! - 105m2

E pa mobiluar
550€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 68

Përshkrimi i pronës

REFOB101715 - Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre 105 m2 me qira. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 2 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara. Eshte duke perfunduar investimi ne te, vendosja e sisitemit te kondicionimit. Ambienti nuk eshte shfrytezuar me pare per tu lene me qira. Karakteristike e vecante per kete ambient eshte fasada e xhamit ne te treja ambientet e cila i jep drite natyrale (orientimi jug lindje). Zyra eshte ideale per aktivitete biznesi me stafe deri ne 10 punonjes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Cmimi i qirase mujore eshte 550 euro. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr. +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

Qira
450€ / muaj
Tek Kompleksi Kika 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 105m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 1, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti ka hapesi...

Qira
500€ / muaj
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin Zero... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, tek kompleksi Kika 2, jepet Dyqan me Qira, me siperfaqe 80 m2 ! Ambjenti ndodhet ne katin Zero dhe eshte openspace. Fakti qe ndo...

//do something