Tek Kompleksi KIKA 2 Jepet Zyre Me Qira Me Cmim Okazion !! - 109m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 89

Përshkrimi i pronës

REFOB101712 - Tek Kompleksi Kika 2 jepet zyre me qira 109 m2. Zyra orgazinohet ne 3 ambiente, koridori, 1 ballkone dhe 2 tualete te kompletuara dhe 1 depo. Momentalisht eshte duke perfunduar investimi ne te dhe nuk eshte shfrytezuar me pare per tu lene me qira. Sapo kane perfunduar punimet e gipsit, sistemi LED i ndricimit dhe sistemi i kondicionitmit A+++. Karakteristike e vecante per kete ambient eshte fasada e xhamit ne te treja ambientet e cila i jep drite natyrale (orientimi jug perendim). Zyra eshte ideale per aktivitete biznesi me stafe deri ne 10 punonjes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr. +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 109m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 6
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
370€ / muaj
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...

Qira
350€ / muaj

450€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Zyre ! - 73m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira Zyre tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8-katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me orient...

Qira
450€ / muaj
Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 98m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kompleksit Kika 2 me siperfaqe totale 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh i cili es...

//do something