Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar! - 90m2

E pa mobiluar
765€ / muaj

  • Rruga George W. Bush
  • 82

Përshkrimi i pronës

REFOB10158 - Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cileve eshte totalisht openspace dhe mund te modifikohet ne 2 ambjente me ndarje xhami per te thyer akustiken ose gipsi dhe nje tualet totalisht te kompletuar me hidrosanitare cilesore. Rrjeti elektrik ne zyre eshte i ri, me mundesi per te perballuar edhe ngarkesa dheambjenti eshte i shtruar me parket super cilesore. Lidhjet e kondicionereve jane gati, per tu vendosur kondicioneret ne vartesi te kerkesave te klienteve. Ambjenti ka lartesi te konsiderueshme dhe ndricim spektakolar gjate gjithe dites. Zyrat ofrojn mundesi shume te mire brandimi te biznesit dhe te gjitha facilitetet si afersi me bankat, noterit, institucionet etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 4
Zona Qender
Rruga Rruga George W. Bush
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj

700€ / muaj

EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fanta... - 180m2
Qender - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes, ne hyrje te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. Organizohet ne 3 ambie...

Qira
800€ / muaj
Ne Qender, Jepet Ambient Me Qira - 85m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Qender te Qytetit, ne zonen me dinamike, ne rrugen Ibrahim Rrugova, jepet me qira ambient per zyra ne katin e pare me pamje nga parku Rinia. Ambien...

//do something