Tek Turdiu Center, Jepet Zyre 70 m2 Me Qira! - 70m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 117

Përshkrimi i pronës

REFOB101574 - Tek Turdiu Center, jepet zyre 70 m2 me qira , me nje lokacion fantastik. Zyra organizohet ne 2 ambiente pune, me fasade xhami e cila percon driten natyrale, 1 tualet te kompletuar dhe ballkon. Fasada e xhamit krijon mundesi perfekte brandimi per cdo kategori biznesi. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti mund te aksesohet nga 2 hyrje (komerciale dhe banimi) duke perdorur 2 ashensor te dedikuar vetem per pjesen komerciale . Qendra Turdiu eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar ne qender te kryeqytetit per cdo profil biznesi. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj

700€ / muaj

EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1... - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...

Qira
450€ / muaj

550€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 - 75m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Ne Zemer te Tiranes, tek Shallvaret, Jepet me Qira Apartament shume i vecante. Apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e amb...

Qira
550€ / muaj
Qender, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 66m2
Qender - Rruga Mine Peza

Prane Qendres se Tiranes jepet me Qira Apartament 2+1 i sapo rikonstruktuar! Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben ndarjen e ambien...

//do something