Prane Ambasades Amerikane Jepet Zyre 270 m2 E Investuar Me Qira ! - 270m2

E pa mobiluar
2,200€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 120

Përshkrimi i pronës

REFOB101537 - Prane Ambasades Amerikane Jepet zyre 270 m2 me Qira. Zyra organizohet ne pjesen e recepsionit, 3 ndarje opsenspace te ndara fizikisht me ndarje xhami, 1 depo (sherben per servera, per sistemin e kamerave te sigurise), 1 kuzhine te vecuar dhe tualeti. Ne cdo ambient ka kondicioner. Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e investuar me ndricim artificial. Ambientet kane fasade xhami dhe duke qene se orientimi eshte jug lindje i jep ndricim natyral. Ambienti eshte ideal per kompani me staf te madh si kompani auditimi, kontabiliteti, proramim, arkitekture, dizajn, marketimi etj. Prona disponon certifikate pronesie. Cmimi 2200 euro eshte netto. Preferohen kontrata mbi 2 vjecare. Zona ofron facilitete si afersi me bankat, bizneset. Per te bere nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr: +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 270m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,600€ / muaj

2,300€ / muaj

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambient Komercial Me Qir... - 140m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet super ambient komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. Ambienti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka...

Qira
350€ / muaj
Pas Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 126m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi, jepet me qira ambient per zyre. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate, ka...

//do something