OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 PER VETEM 780 EURO/M2! - 119m2

E pa mobiluar
93,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 941
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB101518 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 119 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me kend kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi ku njera prej te cilave ka 1 tualet dhe dalje ne ballkon, 1 tualet kryesore dhe ballkon. Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja me ndricim natyral. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi (faze karabinaje) dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 119m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
89,500€
Shitet Apartament 2+1 Tek Garden Residence Turdiu Tek... - 140m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe totale...

Shitje
102,000€
Garden Rezidence Turdiu, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim... - 127m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Garden Rezidence Turdiu, tek ish Fusha e Aviacionit, shitet apartament 3+1 me cmim kleringu. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks residencial i...

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

//do something