Prane KESH Shitet Lokal 111 M2 I Investuar(Aktualisht Me Kontrate Qiraje Afatgjate)! - 111m2

E pa mobiluar
185,000€

  • Rruga Viktor Eftemiu
  • 103

Përshkrimi i pronës

REFOB101460 - Prane KESH shitet lokal 111 m2 i investuar(aktualisht me Kontrate Qiraje Afatgjate)! Lokali ka nje siperfaqe 111 m2 , totalisht i investuar, ne katin 0 te nje pallati te ri. Lokali organizohet ne pjesen e openpace dhe tuletit. Lokacioni eshte perfekt ne zonen e Vasil Shantos, i pozicionuar buze rruge dhe lehtesisht i aksesueshem. Aktualisht lokali eshte i dhene me qira per nje kontrate afatgjate per biznes Fast Food. Ambienti eshte i pajsur me sistem kondicionimi dhe aspirimi. Jashte lokali ka nje siperfaqe e cila mund te shfrytezohet per te vendosuar 4 tavolina. Prona eshte e pasijur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Viktor Eftemiu
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

//do something