Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me Mundesi Brandimi! - 150m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 108
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB101330 - Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i cili komunikon me ballkonin, 2 dhoma qe mund te shfrytezohen si zyra personale, 2 tualete te kompletuara me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon ne forme L me nje pamje fantastike. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionimi do te vendoset nga pronari . Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi . Ambienti mund te aksesohet nga 2 hyrje (komerciale dhe banimi) duke perdorur 2 ashensor te dedikuar vetem per pjesen komerciale. Qendra Turdiu eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar ne qender te kryeqytetit per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Preferohen kontrata afatgjata. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni ne kompanine Real Deal Properties ne tel. +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 13

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,600€ / muaj
Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+... - 110m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Zemer Te Tiranes Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Ultra Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te Qendres multifunksionale Turd...

Qira
1,400€ / muaj
Super Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen Me Te Mire Ne Tir... - 130m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Tek ETC nje nga ndertimet me te preferuara per shkak te cilesise dhe vendodhjes jepet apartament 2+1 me qera totalisht i sapo rikonstruktuar dhe mobil...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bol...

//do something