Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Shume Drite Me Qira ! - 80m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 265
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB101176 - Ne zonen Myslym Shyri, rruga "Him Kolli", ne pallat te ri, jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti organizohet ne 1 koridor qe ben shperndarjen ne sallon + kendin e gatimit, dhomen matrimoniale, dhomen e femijeve dhe tualet. Apartamenti ka planimetri shume te rregullt, hapesira maksimalisht te shfrytezuara, mobilim te koheve te fundit dhe plot ndricim. Pallati eshte i mireadministruar, locationi i apartamentit krijon shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, qendren, shkollat. Per te bere nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
400€ / muaj

500€ / muaj

Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
500€ / muaj
RENTED
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament Me Verande... - 127m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri jepet me qira super apartament 2+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor dhe eshte plotesisht i mobiluar...

//do something